MEDYK NA XI TARGACH SZKÓŁ WYŻSZYCH

 

NIE MOGŁO NAS TAM ZABRAKNĄĆ

W pierwszy dzień astronomicznej i kalendarzowej wiosny zainteresowanie ofertą kształcenia naszej szkoły było bardzo duże. Dzień Wagarowicza młodzież spożytkowała na poznaniu ofert kształcenia wielu szkół. Kierunki kształcenia Medyka przyciągały do naszego stoiska potencjalnych kandydatów.

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY DO MEDYKA‼️

U NAS ZDOBĘDZIESZ ZAWÓD I ZAROBISZ 2000 ZŁ ZA STAŻ.

 

 

WYRÓŻNIENIE

Zespół Medyczno-Społecznych Szkół Policealnych w Mińsku Mazowieckim jako jedna niewielu szkół w powiecie mińskim została wyróżnioniona w 2019 przez Instytut badań marki jako BEZPIECZNA PLACÓWKA OŚWIATOWA.


 

 

Dzień Kobiet w mińskim Medyku

 

W dniu 9 marca z okazji DNIA KOBIET  słuchaczki kierunku Technik usług kosmetycznych pod czujnym okiem nauczycielek wykonywały zabiegi kosmetyczne. Wszystkie zabiegi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. ZAPRASZAMY ZA ROK


 

Ostatnie  zakupy  do  Pracowni  zawodowych

Do Pracowni kosmetycznej został zakupiony nowoczesny aparat do nauki wykonywania zabiegów: z wykorzystaniem fal radiowych, ultradźwięków (sonoforeza, kawitacja), oxybrazji ( peeling wodno-tlenowy), mikrodermabrazji diamentowej i korundowej, masażu podciśnieniowego.

Do Pracowni masażu zostały zakupione akcesoria do masażu kosmetycznego i relaksacyjnego, masażu podciśnieniowego.

 

Czekamy na nadejście wiosny

 

LIST DO WIOSNY
Jak się czujesz, pani Wiosno?
Czy już nowe pączki rosną?
Czy już trawa
rozpędziła się do słonka?
Czy z rękawa
wypuściłaś już skowronka?


Jan Sztaudynger

 


Słuchaczki  klasy I w zawodzie opiekunka dziecięca na zajęciach: wychowanie artystyczne dziecka przygotowują się do przywitania wiosny. Samodzielnie wykonały karty i bukiety z elementami wiosny, które wykorzystają do dekoracji sal maluchów.

oprac. Elżbieta Ładno

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15